Unit meeting

Oceněni, uznáni, informace a uvítání novych kosmetických poradkyň, to vše je součásti našich pravidelných měsíčních schůzek týmu. 

 

Příspěvek: 50,- Kč
Příspěvek na energie a občerstvení
Mentor Alice Pavlů
Místo: Studio Alice Pavlů
Datum: 02.12.2014 18:00 - 20:00
Kapacita: celkem míst 40, volných míst 34
Přihlásit se
/akce/unit-meeting-a67.htm
Text

Pravidelné schůzky týmu jsou zde pro vaši podporu.  Víte sami dobře, že U MARY KAY NEMUSÍTE NIC, ale kdo z vás opravdu chce využít této skvělé příležitosti,  najděte si čas a přijďte na školení a schůzky a vezměte sebou své hosty:
Všechny naše „královské“ úspěšné poradkyně, které jsou Sales Director nebo jsou na pozici Future Sales Director, Team Leader se pravidelně zúčastňovaly nejprve samy a potom se svými novými poradkyněmi těchto schůzek a všechny shodně hovoří o nesmírné podpoře tohoto systému!!!!
Co říká vaše prázdné místo na schůzce? Už jste slyšeli, že    účastnit se školení a schůzek týmu je velmi důležité. A zamysleli jste se  někdy proč? Když  nepřijdete, říkáte ...
K sobě a své rodině: Toto je jen záliba. (Záliby nevydělávají peníze) Já opravdu nechci vydělávat peníze. Moje MK je jen zábava . Můj obchod není důležitý a není to priorita.
K vašim zákazníkům : Vy nejste pro mě tak důležití, abych získávala další informace. Já neplánuji získávat další znalosti a dovednosti.  Vy si nezasloužíte ty nejlepší služby, které bych mohla poskytnout. Vaše potřeby  pro mne nejsou tak důležité.
K vašim kolegyním poradkyním : Já nepotřebuji vaše povzbuzení a inspiraci, a já předpokládám, že vy nepotřebujete mé. (Pamatujte si.... jestliže vy jste měli skvělý týden, my potřebujeme VÁS..... jestliže vy jste měli náročný týden, vy potřebujete NÁS!)
K  hostům: Věci, o kterých mluvila vaše poradkyně o této příležitosti nejsou opravdu pravdivé. Toto není „skutečný obchod“. Jestliže by to byl opravdu dobrý obchod nebylo by zde více lidí?
K  vaší Sales Director: Vaše pomoc není potřebná. Vy nepotřebujete ztrácet čas se mnou na telefonu, protože to není férové k těm které vyvinuly úsilí účastnit se schůzek pravidelně, podporují  týmovou funkci, a opravdu se snaží dělat tento Obchod a uspět. Zvláštní školení, pomoc při náborování, zvláštní výzvy a odměny a soutěže nejsou pro mě důležité.
Už jste někdy postrádali někoho na setkání týmu? Proč  jí nezavolat  dnes a povzbudit ji, aby se k vám připojila a doprovázela vás na příští setkání!
Kdekoli žijete, téměř všude je pro vás setkání každý týden nebo každý druhý! Je dokázáno, že ty poradkyně, které SE UKÁŽOU, TO DOKÁŽOU!!! Ve skutečnosti, já opravdu věřím tomu, že můj osobní úspěch a to jak já jsem postoupila k pozici Sales Director přišel z mé zásady Nikdy nezmeškat setkání a školení!
10 důvodů proč navštívit týdenní setkání!
1. Inspirovat a být inspirován jinými!
2. Uznání vašich úspěchů!
3. povzbuzení & podpora od jiných jako jste vy!
4. získat zvláštní školení, které pomůže vašemu obchodu!
5. Nové myšlenky pro domlouvání seminářů, prodej, semináře… atd.
6. Rozvíjet vaše vlastní vedoucí schopnosti prostřednictvím sdílení!
7. K zažití 'Smyslu pro kolektiv' a pomocí toho dosáhnout vlastního cíle
8. Zprávy společnosti & informace o nových produktech a nových akcích!
9. Používat vaše setkání, jako ukázku „báječného světa Mary Kay“ pro své hosty. Je to skvělý způsob, jak budovat svůj tým.
10. Být produktivní část vaší skupiny tím, že jste aktivní, sdílíte pozitivní nápady a nabízíte vaši podporu!
11. Postrádat 1 týden = být nemocná, postrádat 2 týdny =  umírat, postrádat 3 týdny = pošlete květiny pro demisi vašeho obchodu!
Kromě toho......vaše Sales Director potřebuje vidět váš jasný a zářící obličej týdně...ona je tam, ať přijdete nebo ne!!!!
Existuje několik základních pravidel na to jak uspět. Mary Kay není složitá a proto jsou velice přirozená. Důležitá je ovšem pravidelná účast na školeních a každodenní aktivita spojená s Mary Kay, ta vám dodá potřebnou jistotu pak dokážete uspět velice jednoduše.
 


Přihlásit se

Je nám líto, kapacita všech termínů je již bohužel vyčerpaná.