Služby

Služby
Jsem nezávislá kosmetická poradkyně společnosti Mary Kay na pozici National Sales Director. Společnost Mary Kay byla založena v roce 1963 v USA, kde dnes patří k největším kosmetickým společnostem v oblasti přímého prodeje. Společnost má zastoupení ve více než 30 zemích světa. V České republice je zastoupena od roku 1997 a na Slovensku od roku 2000.

V kultuře společnosti Mary Kay je tradicí, že prodejem přípravků péče o ženu začíná, ne končí. Nezávislé kosmetické poradkyně společnosti jsou připraveny klientky hýčkat a pečovat o jejich pleť, seznámit je s trendy v líčení, s novými přípravky a být jim k dispozici v okamžicích, kdy právě služby kosmetické poradkyně nejvíce potřebují.

Poslední studie spokojenosti našich zákaznic potvrdily, že jejich věrnost je násobena právě tím, že kosmetické přípravky Mary Kay, které používají, jim přinášejí výsledky, po kterých touží a za ceny, které si mohou dovolit. To jsou i mé důvody, proč jsem věrná kosmetické značce Mary Kay již od roku 1997 a proč mi dělá radost pečovat o pleť mých klientek a doporučovat vhodnou péči i dalším ženám.

Firma Mary Kay vyvinula řady péče o pleť tak, aby spolupracovaly s přirozeným procesem vývoje, regenerací a stárnutí pleti. Na seminářích péče o pleť s nezávislými kosmetickými poradkyněmi se můžete naučit vše nejen o pleti, ale i tom, jak ji udržet krásnou a svěží, naučíte se můžete líčit a upravit svůj vzhled pro každou příležitost.

To kolik je vám let, je vaše věc, ale to, na kolik let vypadáte, je starost naše. Každý den pouhé tři minuty ráno a tři minuty večer péče o pleť a za tři dny, tři týdny, tři měsíce uvidíte výsledky, z kterých budete nadšená."

Vaše Alice Pavlů (Zelinková)