Vaše příležitost

Vaše příležitost
Jste-li zaměstnaná, platí vás podle hodnoty vaší práce, jejíž výši určil management společnosti a vaše odměna je vždy "zastropovaná". Navíc každý den musíte v práci strávit minimálně 8 hodin. V Mary Kay vyděláváte úměrně investovanému času, vašemu nadšení a aktivitám, které uskutečníte. Čím více žen nadchnete pro příležitost podnikání s Mary Kay a čím více žen vyzkouší přípravky, tím úspěšnější budete. Sdílením příležitosti měníte jak život svůj, tak životy žen, které vás budou následovat. Objevte svět, který milujete a začněte podnikat s Mary Kay.

    Mary Kay nabízí unikátní propojení úspěšné kariéry a spokojeného rodinného života. Záleží na každé ženě individuálně, jak si zorganizuje svoji práci. Záleží jen na ní, kolik času bude věnovat rodině, přátelům, zálibám a kolik času bude věnovat rozvoji svého podnikání s Mary Kay.

Zakladatelka společnosti Mary Kay Ash měla jasnou představu o  tom, co ženy potřebují. Založila společnost Mary Kay proto, že chtěla dát ženám možnost změnit si život, zvýšit jeho kvalitu, zabezpečit rodinu, cestovat, rozvíjet svoje schopnosti a budovat si sebevědomí. Na začátku 60. let si uvědomila, že ženy potřebují příležitost, aby mohly dosáhnout finančního úspěchu a zároveň žít v souladu se svými hodnotami a prioritami.

Sama si jako kosmetická poradkyně rozhoduji o tom, co a kdy budu dělat a jak intenzivně se budu  své práci věnovat. Nezávislost a možnost ovlivnit výši svého příjmu jsou úžasné a neomezené. Mohu upřímně říci, že považuji nezávislé podnikání s Mary Kay za jednu z nejlepších příležitostí pro ženy vůbec. Prověřený systém školení a podpora nejen od společnosti, ale i od zkušených kosmetických poradkyň, vám dodá jistotu a předá zkušenosti a dovednosti potřebné do začátku.